Oddílové rekordy - žáci

Český pohár - Plzeň - 18.-20.10 | MEZIMĚSTSKÝ PŘEBOR - 19.10.2019 Mělník | Sokolovský kapřík | Výzva pro rodiče - občerstvení na mostecké závody.

Nejlepší letošní výkony   Oddílové rekordy   Rekordy žáků

50 m znak
8 let
StudentTobias20100:38,502018
 
BednaříkováBarbora20020:47,752010
9 let
StudentTobias20100:37,982019
 
BoříkováBarbora20080:43,962017
10 let
KlemptOtakar19780:38,901988
 
DanešováZuzana19760:41,201986
11 let
NovotnýLukáš20050:37,702016
 
ČernáSára20060:36,802017
12 let
StrížVojtěch20020:34,552014
 
ProkešováBroňa20060:35,662018
13 let
KlemptOtakar19780:31,701991
 
VachulkováŠtěpánka19960:34,882009
14 let
StrížVojtěch20020:31,002016
 
KlímováRebecca19970:33,302011
ml.d.
PrůdekJan20030:29,562019
 
VachulkováŠtěpánka19960:33,202011
st.d.
VeverkaJakub19850:29,742003
 
VopatováVeronika20020:33,682019
100 m znak
8 let
StudentTobias20101:29,172018
 
KomínkováPavlína20101:45,202018
9 let
StudentTobias20101:24,322019
 
BoříkováBarbora20081:34,602017
10 let
NovotnýLukáš20051:22,102015
 
PlacháKateřina19761:27,001986
 
DanešováZuzana19761:27,001986
11 let
VeverkaJakub19851:18,221996
 
DanešováZuzana19761:21,101987
12 let
KlemptOtakar19781:15,701990
 
ČernáSára20061:18,022018
13 let
KlemptOtakar19781:10,001991
 
VachulkováŠtěpánka19961:16,062009
14 let
KlemptOtakar19781:07,901992
 
VachulkováŠtěpánka19961:12,282010
ml.d.
VeverkaJakub19851:04,122001
 
KlímováRebecca19971:12,002012
st.d.
VeverkaJakub19851:03,282003
 
VopatováVeronika20021:13,712019
200 m znak
8 let
StudentTobias20103:13,422018
 
BoříkováBarbora20084:12,802016
9 let
VeverkaJakub19853:25,701994
 
BednaříkováBarbora20023:34,502011
10 let
NovotnýLukáš20053:02,302015
 
DanešováZuzana19763:06,501986
11 let
VeverkaJakub19852:44,551996
 
DanešováZuzana19762:51,301987
12 let
VeverkaJakub19852:39,871997
 
DanešováZuzana19762:50,401988
13 let
KlemptOtakar19782:30,301991
 
KlímováRebecca19972:40,842010
14 let
KlemptOtakar19782:23,581992
 
KlímováRebecca19972:31,502011
ml.d.
VeverkaJakub19852:15,172001
 
KlímováRebecca19972:37,402012
st.d.
VeverkaJakub19852:15,202003
 
BrabencováDagmar19852:40,302003
50 m prsa
8 let
StudentTobias20100:45,582018
 
BednaříkováBarbora20020:48,202010
9 let
NovotnýLukáš20050:43,702014
 
SmrčkováPavlína20060:47,002015
10 let
NovotnýLukáš20050:44,102015
 
BednaříkováBarbora20020:42,902012
11 let
PrůdekJan20030:42,872014
 
StudentováValentýna20060:39,702017
12 let
PrůdekJan20030:37,302015
 
StudentováValentýna20060:37,802018
13 let
PrůdekJan20030:34,562016
 
StudentováValentýna20060:36,132019
14 let
PrůdekJan20030:33,632017
 
PospíšilováKateřina20040:37,102018
ml.d.
MarášekKryštof20030:30,542018
 
VachulkováŠtěpánka19960:38,002011
st.d.
VaisocherDaniel19830:31,352001
 
NovotnáMonika20010:39,172018
100 m prsa
8 let
StudentTobias20101:41,652018
 
BednaříkováBarbora20021:46,502010
9 let
StudentTobias20101:41,222019
 
BednaříkováBarbora20021:42,602011
10 let
KrausJaroslav19781:34,901988
 
StudentováValentýna20061:33,692016
11 let
ProcházkaOndřej19751:31,001986
 
StudentováValentýna20061:25,952017
12 let
PrůdekJan20031:20,782015
 
StudentováValentýna20061:21,052018
13 let
PrůdekJan20031:14,952016
 
StudentováValentýna20061:20,782019
14 let
PrůdekJan20031:11,722017
 
PospíšilováKateřina20041:22,252018
ml.d.
PrůdekJan20031:08,122018
 
KlímováRebecca19971:22,202012
st.d.
VaisocherDaniel19831:08,952001
 
BláhováLucie19831:25,512000
200 m prsa
8 let
StudentTobias20103:37,512018
 
BednaříkováBarbora20024:00,902010
9 let
NovotnýLukáš20053:39,302014
 
BednaříkováBarbora20023:43,602011
10 let
ProcházkaOndřej19753:23,401985
 
MrnkováLucie19903:27,402000
11 let
ProcházkaOndřej19753:12,701986
 
StudentováValentýna20063:04,532017
12 let
PrůdekJan20032:53,202015
 
StudentováValentýna20062:57,262018
13 let
PrůdekJan20032:43,982016
 
StudentováValentýna20062:48,162019
14 let
PrůdekJan20032:35,212017
 
PospíšilováKateřina20042:59,202018
ml.d.
PrůdekJan20032:29,482018
 
KlímováRebecca19972:53,102012
st.d.
VaisocherDaniel19832:28,232001
 
BláhováLucie19833:08,002001
50 m motýlek
8 let
StudentTobias20100:40,182018
 
KomínkováPavlína20100:47,572018
9 let
StudentTobias20100:38,032019
 
ČernáSára20060:46,512015
10 let
HodekMiroslav19760:37,101986
 
PolákováIveta19700:40,001980
11 let
BrázdaMarek20060:35,252017
 
ČernáSára20060:33,752017
12 let
KlemptOtakar19780:33,501990
 
ČernáSára20060:33,282018
13 let
StrížVojtěch20020:31,412015
 
ČernáSára20060:32,132019
14 let
PrůdekJan20030:29,572017
 
BrabencováDagmar19850:33,851999
ml.d.
PrůdekJan20030:27,992019
 
BrabencováDagmar19850:32,682000
st.d.
VeverkaJakub19850:28,172003
 
NovotnáMonika20010:33,192018
100 m motýlek
8 let
StudentTobias20101:29,422018
 
BoříkováBarbora20082:20,202016
9 let
StudentTobias20101:32,382019
 
VachulkováŠtěpánka19961:54,502005
10 let
HodekMiroslav19761:25,901986
 
ČernáSára20061:34,602016
11 let
BrázdaMarek20061:19,952017
 
ČernáSára20061:18,222017
12 let
HodekMiroslav19761:12,301988
 
ČernáSára20061:16,222018
13 let
HodekMiroslav19761:08,901989
 
StudentováValentýna20061:16,682019
14 let
HodekMiroslav19761:07,101990
 
BrabencováDagmar19851:14,001999
ml.d.
PrůdekJan20031:03,452019
 
VachulkováŠtěpánka19961:14,382012
st.d.
VeverkaJakub19851:02,262003
 
BrabencováDagmar19851:16,202002
200 m motýlek
9 let
HodekMiroslav19763:36,801985
 
BednaříkováBarbora20024:17,902011
10 let
PenerFilip19983:45,102008
 
MrnkováLucie19903:48,802000
11 let
HodekMiroslav19762:51,301987
 
ČernáSára20063:04,962017
12 let
HodekMiroslav19762:42,901988
 
StudentováValentýna20062:54,992018
13 let
HodekMiroslav19762:29,201989
 
StudentováValentýna20062:50,792019
14 let
HodekMiroslav19762:30,701990
 
BrabencováDagmar19852:44,001999
ml.d.
MarášekKryštof20032:24,712019
 
BrabencováDagmar19852:44,082000
st.d.
VeverkaJakub19852:19,602002
 
BrabencováDagmar19852:50,702002
50 m volný způsob
8 let
StudentTobias20100:34,242018
 
KomínkováPavlína20100:40,602018
9 let
StudentTobias20100:32,662019
 
BoříkováBarbora20080:38,122017
10 let
HodekMiroslav19760:33,701986
 
PlacháKateřina19760:35,801986
11 let
VeverkaJakub19850:31,311996
 
MikulkováMichaela19950:31,502006
12 let
StrížVojtěch20020:28,632014
 
MikulkováMichaela19950:30,772007
13 let
StrížVojtěch20020:27,102015
 
MikulkováMichaela19950:29,302008
14 let
StrížVojtěch20020:26,202016
 
KlímováRebecca19970:28,902011
ml.d.
PrůdekJan20030:25,752019
 
KlímováRebecca19970:29,002012
st.d.
JanásekDaniel19960:24,802014
 
BrabencováDagmar19850:30,202003
100 m volný způsob
8 let
StudentTobias20101:18,562018
 
KomínkováPavlína20101:35,882018
9 let
StudentTobias20101:17,942019
 
BednaříkováBarbora20021:27,102011
10 let
ProcházkaOndřej19751:12,501985
 
MikulkováMichaela19951:18,002005
11 let
VeverkaJakub19851:08,091996
 
ČernáSára20061:10,192017
12 let
StrížVojtěch20021:02,602014
 
ČernáSára20061:09,012018
13 let
StrížVojtěch20021:00,472015
 
MikulkováMichaela19951:05,702008
14 let
StrížVojtěch20020:57,302016
 
KlímováRebecca19971:02,002011
ml.d.
HoraBohumil19980:56,102014
 
KlímováRebecca19971:03,202012
st.d.
VeverkaJakub19850:54,702003
 
BrabencováDagmar19851:06,202003
200 m volný způsob
8 let
StudentTobias20102:55,402018
 
BednaříkováBarbora20023:27,802010
9 let
StudentTobias20102:44,652019
 
BednaříkováBarbora20023:10,102011
10 let
ProcházkaOndřej19752:38,001985
 
PlacháKateřina19762:46,001986
11 let
VeverkaJakub19852:24,241996
 
DanešováZuzana19762:36,101987
 
PlacháKateřina19762:36,101987
12 let
StrížVojtěch20022:16,252014
 
VachulkováPetra19932:28,622005
13 let
HodekMiroslav19762:12,901989
 
VopatováVeronika20022:24,512015
14 let
KlemptOtakar19782:07,731992
 
KlímováRebecca19972:15,892011
ml.d.
HoraBohumil19982:01,022014
 
KlímováRebecca19972:16,502012
st.d.
VeverkaJakub19851:59,872002
 
BrabencováDagmar19852:23,402002
400 m volný způsob
8 let
StudentTobias20106:11,602018
 
BednaříkováBarbora20027:10,302010
9 let
VeverkaJakub19855:50,001994
 
BednaříkováBarbora20026:41,802011
10 let
ProcházkaOndřej19755:28,701985
 
PlacháKateřina19766:01,601986
11 let
VeverkaJakub19854:58,541996
 
PlacháKateřina19765:22,301987
12 let
StrížVojtěch20024:50,002014
 
PlacháKateřina19765:12,201988
13 let
HodekMiroslav19764:42,501989
 
VachulkováPetra19935:04,212006
14 let
KlemptOtakar19784:41,901992
 
KlímováRebecca19974:51,752011
ml.d.
HoraBohumil19984:26,692013
 
BrabencováDagmar19854:59,202000
st.d.
VeverkaJakub19854:20,802003
 
BrabencováDagmar19855:03,002002
800 m volný způsob
8 let 
BednaříkováBarbora200214:23,302010
9 let
VeverkaJakub198512:45,101994
 
NovotnáMonika200117:28,602010
10 let
ProcházkaOndřej197511:09,401985
 
PlacháKateřina197612:06,601986
11 let
ProcházkaOndřej197510:48,401986
 
PlacháKateřina197610:57,601987
12 let
ProcházkaOndřej19759:58,301987
 
PlacháKateřina197610:37,801988
13 let
HodekMiroslav197610:03,901989
 
VachulkováPetra199310:41,122006
14 let
HoraBohumil19989:43,282012
 
KlímováRebecca19979:55,482011
ml.d.
HoraBohumil19989:09,232013
 
KlímováRebecca199710:06,402012
st.d.
VeverkaJakub19859:00,902002
 
VachulkováPetra199310:43,502011
1500 m volný způsob
9 let
KočárekJan197225:26,501981
 
10 let
VeverkaJakub198522:12,101995
 
11 let
ProcházkaOndřej197520:21,701986
 
ČernáSára200623:29,002017
12 let
ProcházkaOndřej197518:51,601987
 
VopatováVeronika200222:07,772014
13 let
HodekMiroslav197618:48,301989
 
StudentováValentýna200620:47,752019
14 let
HoraBohumil199818:10,382012
 
PaškováTereza200223:40,002016
ml.d.
VeverkaJakub198517:30,702001
 
BrabencováDagmar198520:13,202000
st.d.
VeverkaJakub198516:54,302002
 
BláhováLucie198321:03,502000
100 m polohový závod
8 let
StudentTobias20101:27,402018
 
BednaříkováBarbora20021:40,292010
9 let
StudentTobias20101:25,342019
 
BednaříkováBarbora20021:35,602011
10 let
NovotnýLukáš20051:26,712015
 
StudentováValentýna20061:28,602016
11 let
NovotnýLukáš20051:23,092015
 
ČernáSára20061:20,222017
12 let
KlemptOtakar19781:13,601990
 
ČernáSára20061:18,482018
13 let
KlemptOtakar19781:09,401991
 
StudentováValentýna20061:15,402019
14 let
StrížVojtěch20021:07,502016
 
KlímováRebecca19971:11,602011
ml.d.
PrůdekJan20031:02,742019
 
VachulkováŠtěpánka19961:12,602011
st.d.
VeverkaJakub19851:02,652002
 
NovotnáMonika20011:17,762018
200 m polohový závod
8 let
StudentTobias20103:12,732018
 
BednaříkováBarbora20023:43,702010
9 let
StudentTobias20103:07,982019
 
BednaříkováBarbora20023:31,802011
10 let
ProcházkaOndřej19752:59,201985
 
DanešováZuzana19763:09,401986
11 let
KlemptOtakar19782:50,201989
 
StudentováValentýna20062:55,412017
12 let
StrížVojtěch20022:38,002014
 
StudentováValentýna20062:48,642018
13 let
KlemptOtakar19782:33,101991
 
KlímováRebecca19972:39,242010
14 let
KlemptOtakar19782:25,261992
 
VachulkováŠtěpánka19962:37,332010
ml.d.
PrůdekJan20032:18,472018
 
VachulkováŠtěpánka19962:36,702012
st.d.
VeverkaJakub19852:16,802002
 
NovotnáMonika20012:48,322018
400 m polohový závod
10 let
NovotnýLukáš20056:34,602015
 
BednaříkováBarbora20027:35,102012
11 let
ProcházkaOndřej19756:01,401986
 
DanešováZuzana19766:23,101987
12 let
KlemptOtakar19785:44,301990
 
StudentováValentýna20065:55,872018
13 let
KlemptOtakar19785:24,501991
 
StudentováValentýna20065:45,852019
14 let
KlemptOtakar19785:08,361992
 
KlímováRebecca19975:26,972011
ml.d.
PrůdekJan20035:02,382019
 
KlímováRebecca19975:27,602012
st.d.
VeverkaJakub19854:55,302002
 
BláhováLucie19835:59,802000