Oddílové rekordy

Český pohár - Plzeň - 18.-20.10 | MEZIMĚSTSKÝ PŘEBOR - 19.10.2019 Mělník | Sokolovský kapřík | Výzva pro rodiče - občerstvení na mostecké závody.

Nejlepší letošní výkony   Oddílové rekordy   Rekordy žáků

50 m znak
VeverkaJakub19850:29,742003
VachulkováŠtěpánka19960:33,202011
100 m znak
VeverkaJakub19851:03,282003
KlímováRebecca19971:12,002012
200 m znak
VeverkaJakub19852:15,172003
KlímováRebecca19972:31,502011
50 m prsa
VaisocherDaniel19830:29,822003
StudentováValentýna20060:36,132019
100 m prsa
VaisocherDaniel19831:05,272003
StudentováValentýna20061:20,782019
200 m prsa
VaisocherDaniel19832:25,442010
StudentováValentýna20062:48,852019
50 m motýlek
VaisocherDaniel19830:25,432010
ČernáSára20060:32,132019
100 m motýlek
VaisocherDaniel19831:01,102010
BrabencováDagmar19851:14,001999
200 m motýlek
VaisocherDaniel19832:18,302010
BrabencováDagmar19852:44,001999
50 m volný způsob
HoraBohumír19980:24,262017
KlímováRebecca19970:28,902011
100 m volný způsob
VeverkaJakub19850:54,702003
KlímováRebecca19971:02,002011
200 m volný způsob
VeverkaJakub19851:59,872002
KlímováRebecca19972:15,892011
400 m volný způsob
VeverkaJakub19854:20,802003
KlímováRebecca19974:51,752011
800 m volný způsob
VeverkaJakub19859:00,902002
KlímováRebecca19979:55,482011
1500 m volný způsob
VeverkaJakub198516:54,302002
BrabencováDagmar198520:13,202000
100 m polohový závod
VaisocherDaniel19831:00,892003
KlímováRebecca19971:11,602011
200 m polohový závod
VaisocherDaniel19832:14,692010
VachulkováŠtěpánka19962:36,702011
400 m polohový závod
VeverkaJakub19854:55,302002
KlímováRebecca19975:26,972011
4x50 m volný způsob - muži
MíkaJakub2000
StrížVojtěch2002
HoraBohumil1998
JanásekDaniel19961:43,542015
4x50 m volný způsob - ženy
ČernáSára2006
NovotnáMonika2001
PospíšilováKateřina2004
VopatováVeronika20022:04,002018
4x100 m volný způsob - muži
HoraBohumil1998
SýkoraVáclav1994
MíkaJakub2000
JanásekDaniel19964:00,752013
4x100 m volný způsob - ženy
NovotnáMonika2001
PaškováTereza2002
VopatováVeronika2002
HorováVeronika20004:39,202016
4x200 m volný způsob - muži
VolfRobert1972
ProcházkaOndřej1975
NovotnýRoman1967
VachulkaPetr19658:55,801989
4x200 m volný způsob - ženy
VachulkováPetra1993
ŠalanskáLinda1994
KlímováRebecca1997
VachulkováŠtěpánka19969:58,392010
4x50 m polohový závod - muži
MíkaJakub2000
SýkoraVáclav1994
JanásekDaniel1996
HoraBohumil19981:58,692015
4x50 m polohový závod - ženy
VopatováVeronika2002
StudentováValentýna2006
ČernáSára2006
PospíšilováKateřina20042:15,492018
4x100 m polohový závod - muži
BoukalTomáš1972
BoudníkJan1974
VolfRobert1972
PlachýZdeněk19744:31,201990
4x100 m polohový závod - ženy
VOPATOVÁVeronika2002
POSPÍŠILOVÁKateřina2004
ČERNÁSára2006
NOVOTNÁMonika20015:06,552019
4x25 m volný způsob - smíšená
NovotnýLukáš2005
PospíšilováKateřina2004
ČernáSára2006
MarášekKryštof20031:01,202017
4x25 m polohový závod - smíšená
NovotnýLukáš2005
PospíšilováKateřina2004
MarášekKryštof2003
ČernáSára20061:08,702017
4x50 m Volný způsob - smíšená
NovotnáMonika2001
HoraBohumil1998
VopatováVeronika2002
JanásekDaniel19962:01,902014
4x50 m polohový závod - smíšená
VachulkováŠtěpánka1996
VaisocherDaniel1983
JanásekDeniel1996
KlímováRebecca19972:04,202011