Vítězství na krajském přeboru v Děčíně

Meziměstské přebory - Mělník - výsledky

Tři starší žáci plavali o uplynulém víkendu na krajských přeborech v Děčíně. Na pořadu byly dlouhé tratě 800m a 1500m volným způsobem.

Mezi třináctiletými žáky Marek Brázda nejprve zvítězil na trati 800m. O dvě hodiny později si trať prodloužil na 1500m a vybojoval druhé místo. Oba závody plaval ve svých nejlepších osobních výkonech.
Stejné tratě si vyzkoušela i třináctiletá Sára Černá. Nejprve vyplavala třetí místo na 800m. Po asi hodinové přestávce přidala první místo na 1500m. Přestože patnáctistovku plavala poprvé v životě, s časem 19:47,86 dosáhla nejlepší oddílový čas na této trati mezi ženami. Překvapivý byl už mezičas na 800m, kde byla o 6 sekund rychlejší, než v předchozím závodě.
Trojlístek mosteckých plavců doplnila Nela Rulfová, která obsadila v závodě na 800m 10. místo.
Plavcům k jejich osobním nejlepším časům gratulujeme.