Termínová listina na rok 2019

Český pohár - Plzeň - 18.-20.10 | MEZIMĚSTSKÝ PŘEBOR - 19.10.2019 Mělník | Sokolovský kapřík | Výzva pro rodiče - občerstvení na mostecké závody.

Termínová listina ze zápisu z jednání Výboru sekce plavání ČSPS 09/2018 z 14.11.2018 v Praze.

07/18 3.1 VSP schválil termínovou listinou na rok 2019:
do 3.2.2019 Mistrovství ČR družstev – základní kolo
16.-17.2.2019 Mistrovství ČR družstev – semifinále – Čechy
16.-17.2.2019 Mistrovství ČR družstev – semifinále – Morava
16.-17.3.2019 Mistrovství ČR družstev – finále – 1.liga a 2.liga
27.-28.4.2019 1.kolo Českého poháru
18.-19.5.2019 2.kolo Českého poháru
1.-2.6.2019 3.kolo Českého poháru
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých – Čechy
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR desetiletých – Morava
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých – Čechy
8.-9.6.2019 Letní pohár ČR Jedenáctiletých – Morava
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva
15.-16.6.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva
20.-23.6.2019 Letní mistrovství ČR 2019 (50) – 4.kolo Českého poháru
23.-27.6.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 2019
3.-7.7.2019 Mistrovství Evropy juniorů 2019 - Kazan (RUS)
4.-10.7.2019 Letní univerziáda 2019 – Neapol (ITA)
21.-28.7.2019 Mistrovství světa (50) – Gwangju (KOR)
22.-26.7.2019 Evropský olympijský festival mládeže (EYOF) – Baku (AZ)
20.-25.8.2019 Mistrovství světa juniorů – Budapešť (HUN)
19.-20.10.2019 5.kolo Českého poháru
2.-3.11.2019 6.kolo Českého poháru
30.11.-1.12.2019 7.kolo Českého poháru
30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých – Čechy
30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR desetiletých – Morava
30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých – Čechy
30.11.-1.12.2019 Zimní pohár ČR Jedenáctiletých – Morava
4.-8.12.2019 Mistrovství Evropy (25) – Glasgow (ENG)
7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva
7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR staršího žactva
7.-8.12.2019 Zimní mistrovství ČR mladšího žactva
12.-15.12.2019 Zimní mistrovství ČR 2019 (25) – 8.kolo Českého poháru

Únor 2019
16.-17.2. Mistrovství ČR družstev - semifinále - Čechy Praha Bohemians Praha
16.-17.2. Mistrovství ČR družstev - semifinále - Morava Pardubice SC Pardubice
Březen 2019
16.-17.3. Mistrovství ČR družstev - finále Brno Kometa Brno
Duben 2019
27.-28.4. 1.kolo ČP Ostrava KPS Ostrava
Květen 2019
18.-19.5. 2.kolo ČP Pardubice SC Pardubice
Červen 2019
1.-2.6. 3.kolo ČP neobsazeno
8.-9.6. Letní pohár ČR desetiletých - Čechy (09) Praha Motorlet Praha
8.-9.6. Letní pohár ČR desetiletých - Morava (09) Kopřivnice SK Kopřivnice
8.-9.6. Letní pohár ČR jedenáctiletých -Čechy (08) Chomutov Slávie Chomutov
8.-9.6. Letní pohár ČR jedenáctiletých -Morava (08) Prostějov TJ Prostějov
15.-16.6. Letní mistrovství ČR st. žactva (05) Zlín PK Zlín
15.-16.6. Letní mistrovství ČR st. žactva (06) Plzeň Slávie VŠ Plzeň
15.-16.6. Letní mistrovství ČR ml. žactva (07) Nový Jičín PK Nový Jičín
20.-23.6. Letní mistrovství ČR 50m bazén - 4.kolo ČP České Budějovice KIN Č. Budějovice
Říjen 2019
19.-20.10 5.kolo ČP Plzeň Slávie VŠ Plzeň
Listopad 2019
2.-3.11. 6.kolo ČP Jihlava Jihl. Plav. klub AXIS
30.11.-1.12. 7.kolo ČP Zlín PK Zlín
Prosinec 2019
30.11.-1.12. Zimní pohár ČR desetiletých - Čechy (09) Mladá Boleslav Autoškoda Ml. Boleslav
30.11.-1.12. Zimní pohár ČR desetiletých - Morava (09) Prostějov TJ Prostějov
30.11.-1.12. Zimní pohár ČR jedenáctiletých - Čechy (08) Praha Motorlet Praha
30.11.-1.12. Zimní pohár ČR jedenáctiletých - Morava (08) neobsazeno
7.-8.12. Zimní mistrovství ČR st. žactva (05) Mladá Boleslav Autoškoda Ml. Boleslav
7.-8.12. Zimní mistrovství ČR st. žactva (06) Kopřivnice SK Kopřivnice
7.-8.12. Zimní mistrovství ČR ml. žactva (07) Prostějov TJ Prostějov
12.-15.12. Zimní mistrovství ČR 25m bazén - 8.kolo ČP Plzeň Slávie VŠ Plzeň