Plavci dosáhli na medaile v Ústí nad Labem

Praha Radlice - výsledky | Jarní cena nejmladšího žactva Chomutov 23.3. - výsledky | Mostecké oddílové závody 4.4. | Kraulařský víceboj Bílina 6.4. - přihlášení | Jarní cena Prahy

Od pátku 11. května se naši plavci zúčastnili trojdenních závodů v Ústí nad Labem. V konkurenci plavců z 51 oddílů se neztratili ani naši plavci a mimo mnoha nejlepších osobních výkonů se prosadili i na stupně vítězů.

Nejvíce se dařilo Markovi Brázdovi, který mezi 12-ti letými žáky vyhrál 200m motýlek, skončil druhý na 1500m volný způsob a 100m motýlek a na 50m prsa a 50m motýlek doplavat třetí.

Druhým mosteckým vítězem se stal Jan Průdek na 100m prsa v kategorii mladšího dorostu.

Mezi dvanáctiletými žačkami se podařilo doplavat dvakrát na druhém místě na 50m prsa a 100m prsa Valentýně Studentové.

Sára Černá vybojovala třikrát bronzovou medaili na tratích 200m motýlek, 50m volný způsob a 50m motýlek.

Medailistům i všem ostatním, kteří si zaplavala nejlepší osobní výkony gratuluji.