Naši plavci vyjeli na závody do Marienbergu

Meziměstské přebory - Mělník - výsledky | DROP cup Litvínov - přijatí

Minulou sobotu a neděli si naši plavci zpestřili konec plavecké sezony na závodech v německém Marienbergu.

Závody byli rozděleny do dvou dnů. Ten první patřil mladším plavcům, druhý potom starším.
Nejkvalitnější výkony podali Kryštof Marášek a Veronika Vopatová, kteří se kvalifikovali do závěrečného finále. Kryštof v kategorii juniorů potom vybojoval celkově třetí místo na 50m prsa v novém oddílovém rekordu mladších dorostenců 0:31,45.
Celkovým vítězem v kategorii 8-mi letých plavců se stal Tobias Student, mezi stejně starými žačkami skončila druhá Pavlína Komínková. Mezi mladšími dorostenci celkové druhé místo vybojoval Kryštof Marášek.
Pavlína na 100m volný způsob dokázala vylepšit oddílové maximum 8-mi letých žaček na 100m volný způsob, obdobně potom Tobias na 100m prsa.
Celkově jsme skončili na 11. místě z 33 oddílů, které se závodů účastnily.
Chtěl bych pogratulovat všem medailistům a všem kteří posunuli svá maxima.