6 mosteckých plavců se prosadilo na stupně vítězů na memoriálu Jaroslava Jezbery.

Memoriál Jaroslava Jezbery - Chomutov 27.4. - přihlášení

Tobias Student, Marek Brázda, Valentýna Studentová, Kateřina Pospíšilová, Sára Černá a Pavlína Komínková si doplavali pro medailové umístění na 31. ročníku memoriálu Jaroslava Jezbery v Chomutově.

Tobias zvítězil ve všech disciplínách, ve kterých startoval a současně v nich vytvořil oddílové rekordy osmi letých žáků. Marek Brázda vyplaval tři druhá a jedno třetí místo, ve zbývajících dvou závodech skončil s nepatrným odstupem čtvrtý. Valentýna Studentová v oddílovém rekordu dvanáctiletých žaček zvítězila na 50m prsa. Třetí místo získala v novém oddílovém rekordu na 50m motýlek Pavlína Komínková.

Kateřina Pospíšilová skončila mezi čtrnáctiletými žačkami třetí, ale zlepšením svého nejlepšího času na 0:37,10 vytvořila absolutní oddílový rekord žen na 50m prsa.

Sára Černá skončila na 50m motýlek ve své kategorii dvanáctiletých žaček druhá a postoupila do finále memoriálu Matěje Volfa, kde v kategorii bez rozdílu věku skončila osmá.

Ostatní plavci si zaplavali mnoho nejlepších osobních výkonů. Všem gratuluji.