úvodní stránka
plánované závodyvýsledky závodůpřípravka plavcůčasy plavcůdocházkaoddílové rekordyfotogaleriemetodikaplavecké pomůckyinformace závodyPlavecký klub Most
 časy plavcůplavecká technika

 časy plavců v roce

EX

PDF

 

2015

zde

tu

 

2014

zde

tu

 

2013

zde

tu

 

2012

zde

tu

 

2011

zde

tu

 

2010

zde

tu

 

2009

zde

tu

 

2008

zde

tu

 

2007

zde

tu

 

2006

zde

tu

 

2005

zde

tu

 

2004

zde

tu

 

Statistické tabulky

EX

PDF

 

2016

zde

tu

 

2015

zde

tu

 

2014

zde

tu

 

2013

zde

tu

 

2012

zde

tu

 

2011

zde

tu

 

2010

zde

tu

 

2009

zde

tu

 

2008

zde

tu

 

2007

zde

tu

 

2006

zde

tu

 

2005

zde

tu

 

2004

zde

tu

 

2003

zde

tu

 

2002

zde

tu

 

2001

zde

tu

 

2000

zde

tu

 

Historická  tabula oddílu plavání od roku 1975

zde

tu

přijmení

jméno

ročník

50VZ

100VZ

200VZ

400VZ

50Z

100Z

200Z

50P

100P

200P

50M

100M

100OPZ

200OPZ

Andělová

Eliška

2006

 0:43,80

 1:29,80

 3:43,70

 7:49,20

00:54,0

 1:43,10

03:54,8

 0:57,50

2:00.0

04:20,0

 0:55,70

 

 1:50,30

 

Baránková

Barbora

2009

 1:04,51

 2:18,01

 

 

 1:04,30

02:14,1

 

 

 

 

 1:12,10

 

 

 

Boříková

Barbora

2008

 0:42,60

 1:35,10

 3:25,57

 

00:47,6

 1:45,50

03:44,0

 0:52,60

01:58,3

04:05,6

 0:59,90

 2:21,30

 1:49,70

 3:56,15

Ebrlová

Eliška

2005

 0:43,50

 1:40,30

 3:31,10

 

 0:54,60

 1:53,60

 

 0:52,10

 1:57,10

 4:20,00

 

 2:01,90

 1:42,70

 3:44,00

Ekrtová

Alena

2008

 0:50,70

 1:51,60

 

 

00:53,8

 1:55,19

 

 

 

 

 1:16,90

 

 

 

Fólová

Simona

2006

 0:42,50

 1:32,80

 3:20,00

 7:24,30

 0:54,20

 1:52,90

03:52,4

 1:00,20

02:07,8

04:22,0

 0:55,00

 2:05,20

 1:52,80

 

Garlíková

Michaela

2009

 1:09,80

 2:30,70

 

 

01:14,2

 2:21,16

 

 

 

 

 1:26,20

 

 

 

Prokešová

Broňa

2006

 0:38,44

 1:32,16

 3:19,38

 7:21,61

00:42,5

 1:36,87

03:42,1

 0:59,00

02:07,0

 

 

 

 1:42,00

 3:47,20

Rulfová

Nela

2007

 0:44,60

 1:41,90

 3:24,35

 

00:53,2

 1:51,30

04:09,2

 2:43,60

 1:56,75

04:13,6

 0:52,06

 1:59,25

 1:47,81

 3:49,00

Feďko

Martin

2009

 0:53,80

 2:10,00

 4:48,30

10:05,6

 1:03,54

 2:16,80

 

 1:16,20

 2:43,60

 

 

 

 

 

Hanzlíček

Adam

2004

 0:38,40

 1:27,90

 3:25,00

07:11,5

00:46,6

 1:40,55

 3:45,10

 0:55,70

01:54,5

 

 

 

 

 

Horna

Štěpán

2008

 1:04,83

 2:43,56

 

 

 1:12,02

02:30,8

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaftan

David

2004

 0:37,30

 1:29,10

 3:19,80

 7:13,50

 

 1:36,90

 

 

 

 

 

 

 

 

Kundrt

Michal

2005

 0:50,70

 1:53,80

 

 

00:51,2

01:53,8

 

 

 

 

 1:20,10

 2:59,00

 

 

Smetánka

Lukáš

2007

 0:42,20

 1:37,10

 3:28,40

07:25,8

00:50,6

01:48,7

 4:00,00

00:59,7

 2:01,80

02:06,7

 1:01,80

 

 1:49,70